Wizyty lekarskie

Organizacja bezgotówkowych wizyt lekarskich dla klientów firm ubezpieczeniowych oraz pacjentów abonamentowych Centrów Medycznych.

 

Organizacja hospitalizacji oraz konsultacji specjalistycznych

Organizacja hospitalizacji oraz konsultacji specjalistycznych

Zajmujemy się organizacją hospitalizacji w polskich szpitalach. Umawiamy pacjentów na badania oraz konsultacje specjalistyczne na terenie całej Polski, korzystając z sieci placówek partnerskich. Usługa skierowana jest wyłącznie dla firm ubezpieczeniowych oraz partnerów biznesowych.

Monitorowanie procesów i kosztów leczenia

Monitorowanie procesów i kosztów leczenia

Na życzenie naszych partnerów pozostajemy w stałym kontakcie z placówkami opieki medycznej, w których przebywa ich klient. Aktualizujemy informacje o stanie pacjenta oraz kosztach leczenia. Kompletujemy dokumentację medyczną. Usługa skierowana jest wyłącznie dla firm ubezpieczeniowych oraz partnerów biznesowych.

BEZPIECZNA PODRÓŻ

BEZPIECZNA PODRÓŻ

MEDYCZNE ASYSTY LOTNICZE
I TRANSPORT MEDYCZNY NA TERENIE EUROPY

Medyczne asysty lotnicze

Medyczne asysty lotnicze

Nasi lekarze i ratownicy medyczni wielokrotnie w ciągu roku, towarzyszą pacjentom podczas lotów rejsowych na terenie całego świata. Posiadamy kompetentny personel i wieloletnie doświadczenie w organizacji asyst medycznych.

Międzynarodowy transport medyczny

Międzynarodowy transport medyczny

Kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji transportów medycznych, pozwala nam na wykonywanie najtrudniejszych zleceń związanych z transportem osób chorych, na bardzo długich dystansach.

PROFESJONALNE ZABEZPIECZENIE MEDYCZNE IMPREZ I WYDARZEŃ

PROFESJONALNE ZABEZPIECZENIE MEDYCZNE IMPREZ I WYDARZEŃ

WYSOKI POZIOM USŁUG, KOMFORT ORGANIZATORA I BEZPIECZEŃSTWO UCZESTNIKÓW.

Zabezpieczanie medyczne imprez masowych

Oferujemy zabezpieczenia medyczne wszelkiego rodzaju imprez i wydarzeń, konferencji, planów filmowych etc. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, doskonałe wyposażenie karetki oraz sprawdzony personel. Każde zabezpieczenie imprezy wyceniane jest indywidualnie.

Oferujemy:

  • Zespoły wyjazdowe S i P
  • Punkty medyczne
  • Patrole piesze

Zabezpieczenie medyczne imprez masowych

MEDCAM Assistance – jesteśmy firmą specjalizującą się w usługach z sektora medical assistance. Świadczymy usługi medyczne dla Towarzystw Ubezpieczeniowych, organizujemy zabezpieczenia medyczne imprez i wydarzeń medialnych. Partnerzy biznesowi (przeważnie Towarzystwa Ubezpieczeniowe, a także organizatorzy wydarzeń kulturalnych czy sportowych) mogą liczyć na nasz profesjonalizm, kompetencje zatrudnionych u nas pracowników medycznych i najwyższy poziom świadczonych usług. Warto nam zaufać. Przez lata wypracowaliśmy opinię kompetentnego, niezawodnego partnera biznesowego.

W naszej ofercie znajduje się też zabezpieczanie medyczne imprez masowych – jesteśmy otwarci na współpracę z podmiotami organizującymi tego typu przedsięwzięcia. Ze względów bezpieczeństwa obowiązują określone regulacje prawne dotyczące tego typu wydarzeń – ponieważ duże skupiska ludzi mogą obfitować w sytuacje niebezpieczne dla życia i zdrowia, organizatorzy imprez masowych mają obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim zgromadzonym. Dotyczy to np. zawodów sportowych, sympozjów czy kongresów.

Zakres obowiązków MEDCAM Assistance na imprezach masowych

Na czym polega tego typu usługa? Obstawa medyczna imprez obejmuje zespół zasad mających zapewnić bezpieczeństwo medyczne podczas zorganizowanych wydarzeń gromadzących dużą liczbę uczestników w określonym miejscu i czasie. Jako firma medycznej specjalizująca się również w ratownictwie medycznym i zabezpieczaniu imprez masowych spełniamy wszelkie wymogi prawne, posiadamy niezbędny, w pełni profesjonalny sprzęt i zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników biegłych w udzielaniu pierwszej pomocy.

MEDCAM Assistance działa w porozumieniu z organizatorem – zabezpieczając medycznie imprezy masowe, musimy skoordynować całe przedsięwzięcie i zebrać wykwalifikowany personel medyczny oraz specjalistyczny sprzęt, aby możliwe było udzielenie pierwszej pomocy na miejscu zdarzenia i leczenie, a także transport do szpitala. W związku z tym obstawa może obejmować zespół wyjazdowy (z lekarzem lub bez lekarza), patrole ratownicze (z osobami uprawnionymi do udzielenia pierwszej pomocy) oraz punkty pomocy medycznej. Ta usługa jest szczególnie istotna z punktu widzenia osób, które udają się na koncert czy wydarzenia sportowe. Takie masowe imprezy mogą gromadzić od ok. 300 do ponad 1,000,000 osób. Wszyscy muszą czuć się bezpiecznie, a w razie potrzeby jak najszybciej należy udzielić pierwszej pomocy tym, którzy jej potrzebują.

Zabezpieczenie medyczne imprez masowych – firma z doświadczeniem

Pracując w myśl idei assistance medical, we współpracy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi i innymi podmiotami świadczymy profesjonalne zabezpieczenie medyczne imprez. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji tego typu zadań. Pozwala nam na organizację najtrudniejszych zleceń związanych z obstawą medyczną – działamy profesjonalnie, szybko i sprawnie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Każde zabezpieczenie imprezy jest wyceniane indywidualnie.
Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania oferty.

kamil.jaworski@medcam.pl

SZKOLENIA Z PIERWSZEJ POMOCY DLA FIRM I INSTYTUCJI

SZKOLENIA Z PIERWSZEJ POMOCY DLA FIRM I INSTYTUCJI

POSIADAMY WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE W REALIZACJI SZKOLEŃ

PIERWSZA POMOC

PIERWSZA POMOC

Obowiązek udzielania pierwszej pomocy:

Art. 162 kk

§ 1. Kto człowiekowi znajdującemu się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu nie udziela pomocy, mogąc jej udzielić bez narażenia siebie lub innej osoby na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

§ 2. Nie popełnia przestępstwa, kto nie udziela pomocy, do której jest konieczne poddanie się zabiegowi lekarskiemu albo w warunkach, w których możliwa jest niezwłoczna pomoc ze strony instytucji lub osoby do tego powołanej.

Od wielu lat zapoznajemy uczestników naszych szkoleń z tajnikami pierwszej pomocy.

 

Uczymy, jak zachować się w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia ludzkiego, jak postępować z poszkodowanym, jakie czynności wchodzą w skład pierwszej pomocy, jak zadbać o własne bezpieczeństwo podczas udzielania pomocy.

Nasi instruktorzy to czynni zawodowo ratownicy medyczni, posiadający wieloletnie doświadczenie z pracy w Zespołach Ratownictwa Medycznego. Szkolenia dedykowane są wszystkim grupom zawodowym oraz dzieciom w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Każde szkolenie możemy rozbudować pod kątem zagrożeń wynikających z czynności wykonywanych w Państwa miejscu pracy. Na przełomie lat zyskaliśmy rzeszę stałych odbiorców naszych szkoleń. Dzięki dużej sieci sprawdzonych instruktorów, możemy oferować szkolenia na terenie całego kraju.

Zapraszamy firmy i instytucje do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej oferty: kamil.jaworski@medcam.pl

Oferowane szkolenia

Dowiedz się, co możemy zrobić dla Ciebie!

Dowiedz się, co możemy zrobić dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę:

assistance@medcam.pl