MEDCAM ASSISTANCE ISTNIEJE OD 2001 ROKU

MEDCAM ASSISTANCE ISTNIEJE OD 2001 ROKU

Jesteśmy polską firmą specjalizującą się w dostarczaniu usług „medical assistance”. Nasze całodobowe Contact Center organizuje usługi takie jak: wizyty lekarskie, organizacja hospitalizacji oraz szybkich konsultacji w ramach Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych, konsultacji specjalistycznych w placówkach medycznych, asyst lotniczych, transportów medycznych krajowych oraz międzynarodowych.

Od samego początku naszej działalności skupiliśmy się na dostarczaniu usług specjalistycznego transportu medycznego na terenie Europy.

Szybko zdobyliśmy uznanie Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz firm assistance.

Rzetelne i indywidualne podejście do każdej usługi, pozwoliło nam na zdobycie miana solidnego i kompetentnego partnera biznesowego. Obserwacja rynku oraz zdobyte doświadczenie zaowocowało kilka lat później rozszerzeniem wachlarza oferowanych usług medycznych.

Utworzone w 2010 roku całodobowe Contact Center obsługuje codziennie kilkadziesiąt spraw takich jak:

  • wizyty lekarskie,
  • konsultacje lekarzy specjalistów,
  • organizacja hospitalizacji,
  • organizacja medycznych asyst lotniczych oraz transportów medycznych.

Nasze usługi dedykujemy towarzystwom ubezpieczeniowym, organizacjom turystycznym oraz firmom assistance z całego świata.

0

Spraw w 2014 roku

0

Spraw w 2016 roku

0

Spraw w 2018 roku

Nasz zespół

Przemysław Śmiełowski

Przemysław Śmiełowski

CEO

Marlena Truchan

marlena.truchan@medcam.pl

Marlena Truchan

Assistance Department Manager

Paulina Pyrczak

paulina.pyrczak@medcam.pl

Paulina Pyrczak

Administrative and Financial Manager

Kamil Jaworski

 +48 517 556 180

 kamil.jaworski@medcam.pl

Kamil Jaworski

Medical Transport Manager

Ewelina Onderka

ewelina.onderka@medcam.pl

Ewelina Onderka

Assistance Coordinator

Agnieszka Krzysztonek

agnieszka.krzysztonek@medcam.pl

Agnieszka Krzysztonek

Assistance Coordinator

Aleksandra Wojtarowicz

aleksandra.wojtarowicz@medcam.pl

Aleksandra Wojtarowicz

Assistance Coordinator

Monika Ryk

monika.ryk@medcam.pl

Monika Ryk

Assistance Coordinator

Nasz cel

Zbudowanie silnej marki dzięki zaangażowaniu naszego zespołu, wysokiej jakości usług oraz profesjonalnej obsłudze naszych klientów.

 

Nasza misja

Oferowanie usług na najwyższym poziomie, w możliwie najkrótszym czasie, zachowując równocześnie rozsądny poziom cen.